Movies
Ratings
319
BelieverRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0