Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0