Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
LucyRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 2.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5- Take OffRated ★ 2.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0