Titles you rated
City HunterRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 0.5
I Live AloneRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 1.5