Movies
Ratings
312
LegendRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
Hellsing Ultimate IIIRated ★ 3.5
Hellsing Ultimate IIRated ★ 4.0
The Way of the DragonRated ★ 4.0
Wood Job!Rated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 5.0
The Kite RunnerRated ★ 5.0
The Tooth and the NailRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
Gantz:ORated ★ 5.0
Seven Years of NightRated ★ 3.5
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.5
JungleRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
The Guard PostRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.5