Series
Ratings
103
Trap of YouthRated ★ 5.0
Giant KillingRated ★ 5.0- Three KingdomsRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0
Mr. TrotRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Night OfRated ★ 5.0
Miss TrotRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5