Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
NextRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
50/50Rated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The UntouchablesRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0