Movies
Ratings
411
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5