Titles you rated
The Familiar of ZeroRated ★ 2.5
Gurren LagannRated ★ 4.5- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.0- 신 도라에몽Rated ★ 2.5
Go! AnpanmanRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 3.5
Madö King GranzörtRated ★ 3.5
RugratsRated ★ 2.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.0
The Joy of PaintingRated ★ 4.0- Neukkimpyo Season 2Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5- NeukkimpyoRated ★ 4.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 3.0- Bomberman B-Daman Bakugaiden VictoryRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.5