Series
Ratings
369
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 1.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5- My Little MonsterRated ★ 3.5
- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0