Titles you rated
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Japan Sinks 2020Rated ★ 0.5
StrangerRated ★ 4.5
The UntamedRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Over the Garden WallRated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 3.5
Million Pound Menu Season 1Rated ★ 3.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 1.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 0.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 1.5
Kill la KillRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 2.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 0.5