Titles you rated
Take This WaltzRated ★ 4.5
After My DeathRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Ethel & ErnestRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0