Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 1.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5