Movies
Ratings
79
Easy ARated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Becoming JaneRated ★ 5.0