Titles you rated
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5