Titles you rated
Waiting For RainRated ★ 0.5
First ReformedRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
I, TonyaRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
RomaRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5