Titles you rated
GravityRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
MudRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5