Series
Ratings
29
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
LutherRated ★ 4.0
LutherRated ★ 4.0
LutherRated ★ 4.0
LutherRated ★ 4.0