Movies
Ratings
598
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 3.5
One Missed Call 2Rated ★ 1.0
Apocalypse NowRated ★ 2.5
Big EyesRated ★ 2.0
Cirque du Soleil: Worlds AwayRated ★ 2.5
AtonementRated ★ 4.5
Raging BullRated ★ 3.0
The GrandmasterRated ★ 3.5
Seven Years in TibetRated ★ 3.0
City LightsRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Kaiji 2: The Ultimate GamblerRated ★ 2.5
Ping PongRated ★ 3.0
The Fox and the HoundRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 2.5
Let Me InRated ★ 1.5
PhiladelphiaRated ★ 3.0
21 GramsRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 2.0