Series
Ratings
13
FargoRated ★ 4.5
FringeRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 2.5
JinRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 2.5- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
UnfairRated ★ 1.5
Roosevelt GameRated ★ 4.0
WomanRated ★ 5.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 3.5
Freeter, Ie o KauRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 5.0