Movies
Ratings
319
World War ZRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 2.0
We Bought a ZooRated ★ 2.0
Superhero MovieRated ★ 1.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 1.0
Cars 2Rated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 1.0
BraveRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 1.0