Series
Ratings
207
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 2.5
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 2.5
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 3.0- World of Street Woman FighterRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Everyday HostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
My Husband's WomanRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0