Titles you rated
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Fermat's RoomRated ★ 2.0
DelicatessenRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Santa SangreRated ★ 4.0
Friends Effing Friends Effing FriendsRated ★ 2.0
A LoveRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Shocking AsiaRated ★ 1.5
Slaughtered Vomit DollsRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 2.0
Class of 1984Rated ★ 3.0
The RocketeerRated ★ 2.5
AntichristRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5