Movies
Ratings
15
Easy ARated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0