Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
ArahanRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 1.5
The ChorusRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 1.5
FamilyhoodRated ★ 2.0