Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 1.0
- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 1.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 1.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 1.0
Haikyuu!!Rated ★ 1.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0
LostRated ★ 1.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.0
LostRated ★ 1.0
LostRated ★ 1.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.5