Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
Dead RingersRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.0
MariaRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 3.0
LonglegsRated ★ 4.0
ThesisRated ★ 3.5