Titles you rated
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0