Titles you rated
Paris, TexasRated ★ 4.0
The Goalie's Anxiety at the Penalty KickRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Trolls World TourRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Taipei StoryRated ★ 4.0
ZoeRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Salmon Fishing in the YemenRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.0
Fruitvale StationRated ★ 3.5
CatsRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 4.0
I Used to Be DarkerRated ★ 3.5