Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0