Series
Ratings
22
SherlockRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
ErasedRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Madam SecretaryRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5