Series
Ratings
73
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5- My Fair LadyRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Happy HomeRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
The Bride of HabaekRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0