Titles you rated
EternalsRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 3.0
AnnetteRated ★ 3.5
Petite MamanRated ★ 4.0
JoséeRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
CodaRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 1.5
The War with GrandpaRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0