Titles you rated
Secret GardenRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0