Series
Ratings
22
She Was PrettyRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0