Movies
Ratings
60
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5