Titles you rated
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.5
Song of the BanditsRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0