Movies
Ratings
491
BorderRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 0.5
The Best OfferRated ★ 4.5
Syndromes and a CenturyRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
A Serious ManRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.0