Series
Ratings
95
Russian DollRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
Inside Job Part 1Rated ★ 3.0
Inside Job Part 2Rated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 5.0