Movies
Ratings
247
The MegRated ★ 0.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
King KongRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
SaltRated ★ 2.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0