Series
Ratings
27
GlitchRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Is It OK If We Follow You Home?Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.5
LIFERated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
BORDERRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5