Titles you rated
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Eromanga SenseiRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Food Wars!Rated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 4.5- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 4.5
- Black ButlerRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5