Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 5.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.5
The GeneralRated ★ 4.0
BirdRated ★ 3.5
Hard TruthsRated ★ 4.5- Tango at DawnRated ★ 2.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
HereticRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
It ComesRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5