Series
Ratings
46
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 5.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
Koisenu FutariRated ★ 5.0
It's NightRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5