Series
Ratings
171
CelebrityRated ★ 2.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
MaestraRated ★ 2.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
The AuditorsRated ★ 3.0
WongyeongRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Study GroupRated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5