Titles you rated
The Florida ProjectRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
On Body and SoulRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
Man UpRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0