Titles you rated
Battle Royale II: RequiemRated ★ 2.0
Better DaysRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
RampantRated ★ 2.0
Mother!Rated ★ 4.0
Paper FlowerRated ★ 2.5
MetamorphosisRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
BirthdayRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
The MuleRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 2.5