Movies
Ratings
12
LUCK KEYRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 1.5
SplitRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
A DayRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5