Titles you rated
No, Thank YouRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The King's AffectionRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Black DogRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0