Movies
Ratings
226- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Land of HappinessRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0